спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692348 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой цилиндри | 2 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| диаметър 2 | 38 mm |
| материал | чугун |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 1330417
|
|
VOLVO 13304175
|
|
VOLVO 13304175
|
|
VOLVO 3530758
|
|
VOLVO 35307586
|
|
VOLVO 35307586
|
|
A.B.S. 429272
|
|
ATE 13238100682
|
|
ATE 13238100882
|
|
ATE 24923800885
|
|
BENDIX 692348B
|
|
BOSCH 0986471960
|
|
BOSCH 0986471960
|
|
BOSCH 986473960
|
|
Brake ENGINEERING CA691R
|
|
Brake ENGINEERING CA692R
|
|
BREMBO F86045
|
|
DELPHI LC3225
|
|
FTE RS38215A0
|
|
FTE RX38215A0
|
|
KAWE 341607
|
|
KAWE 343207
|
|
LPR PF20110
|
|
MAPCO 4985
|
|
NK 214850
|
|
NK 214852
|
|
QUINTON HAZELL QBS4536
|
|
sbs 1301214850
|
|
sbs 1301214852
|
|
TEXTAR 38006300
|
|
TEXTAR 38042500
|
|
TEXTAR 38218500
|
|
TRISCAN 8170341607
|
|
TRISCAN 8170343207
|
|
TRW BCR137
|
|
TRW BHN160
|
|
TRW BHN160E
|
|
UBD 50763
|
|
UBD 52039
|
| Volvo 740 (744) | 113 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 114 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 131 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 115 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 113 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 114 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 131 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 82 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 112 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 115 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 156 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 182 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 143 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 156 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 112 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 115 коня | дизел |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 143 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 122 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 112 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 131 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 112 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 131 коня | бензин |
| Volvo 960 (964) | 115 коня | дизел |
| Volvo 960 (964) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 115 коня | дизел |
| Volvo 940 Kombi (945) | 165 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 204 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 155 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 109 коня | дизел |
| Volvo 940 (944) | 109 коня | дизел |
| Volvo 940 (944) | 190 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 136 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 159 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 165 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 147 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 136 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 159 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 156 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 116 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 121 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 121 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 156 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 82 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 103 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 103 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 163 коня | бензин |
