спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692363 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,75 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692364 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 429651
|
|
A.B.S. 429662
|
|
ATE 11354185202
|
|
ATE 11354180702
|
|
BENDIX 692363B
|
|
BOSCH 0986471921
|
|
BOSCH 0986473922
|
|
BOSCH 098647A922
|
|
BOSCH 0986471922
|
|
BOSCH 986473922
|
|
Brake ENGINEERING CA756
|
|
Brake ENGINEERING CA756R
|
|
BREMBO F85058
|
|
DELPHI LC3336
|
|
FTE RS541315A0
|
|
FTE RS541415A0
|
|
FTE RX541415A0
|
|
KAWE 341726
|
|
KAWE 341733
|
|
LPR PF10179
|
|
LPR PF11050
|
|
LPR PF12287
|
|
NK 2147111
|
|
NK 2147112
|
|
QUINTON HAZELL QBS4315
|
|
sbs 13012147111
|
|
TEXTAR 38019800
|
|
TEXTAR 38067100
|
|
TRISCAN 8170341726
|
|
TRISCAN 8170341733
|
|
TRW BHW265
|
|
TRW BHW266
|
|
TRW BHW266E
|
|
TRW BHW300
|
|
UBD 52587
|
|
AUDI 443615108B
|
|
AUDI 893615107
|
|
AUDI 893615123A
|
|
AUDI 893615123AX
|
|
VW 443615124D
|
|
VW 893615107
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 75 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 75 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 54 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 68 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 70 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 65 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 102 коня | бензин |
