спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692501 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692502 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 623661
|
|
APEC braking LCA146
|
|
ATE 24357117117
|
|
BENDIX 692501B
|
|
BOSCH 0204102521
|
|
BOSCH 0204103521
|
|
BOSCH 0204205235
|
|
BOSCH 098647A625
|
|
BOSCH 0204102521
|
|
BOSCH 204103521
|
|
Brake ENGINEERING CA1533
|
|
Brake ENGINEERING CA470
|
|
BREMBO F61138
|
|
DELPHI LC2031
|
|
FTE RX579827A0
|
|
JURID 692501J
|
|
KAWE 342484
|
|
LPR PF10469
|
|
MAPCO 4322
|
|
NK 211983
|
|
QUINTON HAZELL QBS4975
|
|
sbs 1301211983
|
|
TEXTAR 38116700
|
|
TRISCAN 8170342484
|
|
TRW BCR130
|
|
TRW BCR130E
|
|
UBD 54450
|
|
CITROEN 4400F7
|
|
CITROEN 441071
|
|
FIAT 9567477080
|
|
PEUGEOT 4400F7
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 79 коня | бензин |
| Peugeot 806 (221) | 99 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 92 коня | дизел |
| Citroen EVASION (22, U6) | 99 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 99 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 79 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 94 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 69 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 101 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 101 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 94 коня | дизел |
