спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692502 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692501 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 623662
|
|
APEC braking RCA146
|
|
ATE 24357117127
|
|
BENDIX 692502B
|
|
BOSCH 0204102523
|
|
BOSCH 0204103523
|
|
BOSCH 0204205236
|
|
BOSCH 098647B625
|
|
BOSCH 0204102523
|
|
BOSCH 204103523
|
|
Brake ENGINEERING CA1533R
|
|
Brake ENGINEERING CA1553R
|
|
BREMBO F61139
|
|
DELPHI LC2032
|
|
FTE RX579828A0
|
|
JURID 692502J
|
|
KAWE 342485
|
|
LPR PF10470
|
|
MAPCO 4323
|
|
NK 211984
|
|
QUINTON HAZELL QBS4976
|
|
sbs 1301211984
|
|
TEXTAR 38116800
|
|
TRISCAN 8170342485
|
|
TRW BCR131
|
|
TRW BCR131E
|
|
UBD 54451
|
|
CITROEN 4400F8
|
|
CITROEN 441072
|
|
FIAT 9567477180
|
|
PEUGEOT 4400F8
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 79 коня | бензин |
| Peugeot 806 (221) | 99 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 70 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 92 коня | дизел |
| Citroen EVASION (22, U6) | 99 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 99 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 79 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 69 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 94 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 69 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 101 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 101 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 94 коня | дизел |
