спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692619 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692620 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521071
|
|
ATE 24354117455
|
|
ATE 27130001833
|
|
BENDIX 692619B
|
|
BOSCH 0986473810
|
|
BOSCH 098647A810
|
|
BOSCH 0986471810
|
|
BOSCH 986471810
|
|
BOSCH 986473810
|
|
Brake ENGINEERING CA1497
|
|
BREMBO F85116
|
|
DELPHI LC7310
|
|
FTE RS549841A0
|
|
FTE RX549841A0
|
|
JURID 692619J
|
|
KAWE 342398
|
|
LEMFÖRDER 16699
|
|
LPR PF10379
|
|
NK 214749
|
|
QUINTON HAZELL QBS4357
|
|
sbs 1301214749
|
|
TEXTAR 38071500
|
|
TEXTAR 38182100
|
|
TRISCAN 8170342398
|
|
TRW BHW141
|
|
TRW BHW141E
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
UBD 52834
|
|
UBD 52835
|
|
VAICO V108530
|
|
AUDI 8D0615123
|
|
AUDI 8D0615123X
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
