спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692620 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692619 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521072
|
|
ATE 24354117465
|
|
ATE 27130001843
|
|
BENDIX 692620B
|
|
BOSCH 0986473811
|
|
BOSCH 098647A811
|
|
BOSCH 0986471811
|
|
BOSCH 986471811
|
|
BOSCH 986473811
|
|
Brake ENGINEERING CA1497R
|
|
BREMBO F85117
|
|
DELPHI LC7311
|
|
FTE RS549842A0
|
|
FTE RX549842A0
|
|
JURID 692620J
|
|
KAWE 342399
|
|
LPR PF10380
|
|
NK 214750
|
|
QUINTON HAZELL QBS4358
|
|
sbs 1301214750
|
|
TEXTAR 38071600
|
|
TRISCAN 8170342399
|
|
TRW BHW140
|
|
TRW BHW140E
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
UBD 52834
|
|
UBD 52835
|
|
VAICO V108531
|
|
AUDI 8D0615124
|
|
AUDI 8D0615124X
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
