спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692637 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692638 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520981
128.22 €
-20%
102.58 €
|
|
APEC braking LCA472
|
|
ATE 24338417095
|
|
ATE 27130001733
|
|
BENDIX 692637B
|
|
BOSCH 0986471695
|
|
BOSCH 0986473695
|
|
BOSCH 986471695
|
|
BOSCH 986473695
|
|
Brake ENGINEERING CA1474
|
|
BREMBO F85104
|
|
DELPHI LC7440
|
|
FTE RS389809A0
|
|
FTE RX389809A0
|
|
JURID 692637J
|
|
KAWE 342350
|
|
LPR PF20431
|
|
MAPCO 4846
|
|
NK 2147241
|
|
QUINTON HAZELL QBS4341
|
|
sbs 13012147241
|
|
TEXTAR 38007200
|
|
TEXTAR 38043500
|
|
TRISCAN 8170342350
|
|
TRW BHN138
|
|
TRW BHN138E
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
UBD 52678
|
|
VAICO V108526
|
|
AUDI 4A0615423
|
|
AUDI 4A0615423X
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 167 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 115 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 133 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 190 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 125 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 160 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
