спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692638 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692637 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520982
120.91 €
-20%
96.73 €
|
|
APEC braking RCA472
|
|
ATE 24338417105
|
|
ATE 27130001743
|
|
BENDIX 692638B
|
|
BOSCH 0986472695
|
|
BOSCH 0986474695
|
|
BOSCH 986472695
|
|
BOSCH 986474695
|
|
Brake ENGINEERING CA1474R
|
|
BREMBO F85105
|
|
DELPHI LC7439
|
|
FTE RS389810A0
|
|
FTE RX389810A0
|
|
JURID 692638J
|
|
KAWE 342351
|
|
LPR PF20432
|
|
MAPCO 4847
|
|
NK 2147242
|
|
QUINTON HAZELL QBS4342
|
|
sbs 13012147242
|
|
TEXTAR 38007300
|
|
TEXTAR 38043600
|
|
TRISCAN 8170342351
|
|
TRW BHN139
|
|
TRW BHN139E
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
UBD 52679
|
|
VAICO V108527
|
|
AUDI 4A0615424
|
|
AUDI 4A0615424X
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 167 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 115 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 133 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 190 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 125 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 160 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
