спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692645 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692646 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521081
114.93 €
-20%
91.95 €
|
|
APEC braking LCA100
|
|
ATE 24338417195
|
|
ATE 27130001853
|
|
BENDIX 692645B
|
|
BOSCH 098647A856
|
|
BOSCH 0986471856
|
|
BOSCH 0986473856
|
|
BOSCH 986471856
|
|
BOSCH 986473856
|
|
Brake ENGINEERING CA1498
|
|
BREMBO F85118
|
|
DELPHI LC7314
|
|
FTE RS389826A0
|
|
FTE RX389826A0
|
|
JURID 692645J
|
|
KAWE 342400
|
|
LEMFÖRDER 16708
|
|
LPR PF20449
|
|
MAPCO 4882
|
|
NK 214763
|
|
QUINTON HAZELL QBS4363
|
|
sbs 1301214763
|
|
TEXTAR 38007800
|
|
TEXTAR 38044900
|
|
TRISCAN 8170342400
|
|
TRW BHN146
96.23 €
-20%
76.98 €
|
|
TRW BHN146E
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
UBD 52836
|
|
VAICO V108532
|
|
AUDI 8D0615423
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
