спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692646 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692645 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521082
114.93 €
-20%
91.95 €
|
|
APEC braking RCA100
|
|
ATE 24338417205
|
|
ATE 27130001863
|
|
BENDIX 692646B
|
|
BOSCH 098647A857
|
|
BOSCH 0986471857
|
|
BOSCH 0986473857
|
|
BOSCH 986471857
|
|
BOSCH 986473857
|
|
Brake ENGINEERING CA1498R
|
|
BREMBO F85119
|
|
DELPHI LC7315
|
|
FTE RS389827A0
|
|
FTE RS389827A01
|
|
FTE RX389827A0
|
|
JURID 692646J
|
|
KAWE 342401
|
|
LEMFÖRDER 16709
|
|
LPR PF20450
|
|
MAPCO 4883
|
|
NK 214764
|
|
QUINTON HAZELL QBS4364
|
|
sbs 1301214764
|
|
TEXTAR 38007900
|
|
TEXTAR 38045000
|
|
TRISCAN 8170342401
|
|
TRW BHN147
96.23 €
-20%
76.98 €
|
|
TRW BHN147E
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
UBD 52837
|
|
VAICO V108533
|
|
AUDI 8D0615424
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
