спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692662 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692661 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521302
121.58 €
-20%
97.26 €
|
|
ATE 24338417085
|
|
BENDIX 692662B
|
|
BOSCH 0986473847
|
|
BOSCH 098647A847
|
|
BOSCH 0986474842
|
|
BOSCH 0986474876
|
|
BOSCH 986473847
|
|
BOSCH 986474842
|
|
Brake ENGINEERING CA1519R
|
|
Brake ENGINEERING CA2555R
|
|
DELPHI LC2002
|
|
DELPHI LC7329
|
|
FTE RS389828A0
|
|
FTE RS389829A0
|
|
FTE RX389829A0
|
|
JURID 692662J
|
|
KAWE 342461
|
|
LPR PF20044
|
|
MAPCO 4862
|
|
NK 2147132
|
|
NK 2147133
|
|
PAGID 87280
|
|
QUINTON HAZELL QBS4352
|
|
QUINTON HAZELL QBS4353
|
|
sbs 13012147132
|
|
sbs 13012147292
|
|
TEXTAR 38008100
|
|
TEXTAR 38044400
|
|
TEXTAR 38045200
|
|
TRISCAN 8170342461
|
|
TRW BHN165
125.27 €
-20%
100.21 €
|
|
TRW BHN165E
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
TRW BHN191E
106.86 €
-20%
85.49 €
|
|
UBD 54009
|
|
VAICO V108543
|
|
FORD 1001959
|
|
FORD 1121350
|
|
FORD 1478429
|
|
FORD 95VW2B118CA
|
|
FORD 95VW2B118CB
|
|
SEAT 1H0615424DX
|
|
SEAT 7M0615424
|
|
VW 1H0615424A
|
|
VW 1H0615424D
|
|
VW 1H0615424DX
|
|
VW 7M0615424
|
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 184 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 129 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 129 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 140 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
