спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692671 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692672 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520342
|
|
A.B.S. 521021
207.94 €
-20%
166.36 €
|
|
ATE 24334417155
|
|
BENDIX 692671B
|
|
BOSCH 0986473121
|
|
BOSCH 0986474121
|
|
BOSCH 098647A121
|
|
BOSCH 098647B121
|
|
Brake ENGINEERING CA1425
|
|
Brake ENGINEERING CA1425R
|
|
BREMBO F23094
|
|
DELPHI LC2047
|
|
KAWE 342650
|
|
LPR PF20029
|
|
NK 2123119
|
|
NK 2123131
|
|
sbs 13012123131
|
|
TEXTAR 38135400
|
|
TRISCAN 8170342650
|
|
TRW BHQ102
|
|
TRW BHQ106
|
|
TRW BHQ122
|
|
TRW BHQ122E
|
|
TRW BHQ123
|
|
TRW BHQ123E
|
|
UBD 54432
|
|
UBD 54433
|
|
ALFA ROMEO 0009950712
|
|
ALFA ROMEO 9947426
|
|
ALFA ROMEO 9947428
|
|
ALFA ROMEO 9947614
|
|
ALFA ROMEO 9950709
|
|
FIAT 717229000
|
|
FIAT 9947612
|
| Alfa Romeo 155 (167) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 150 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 125 коня | дизел |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 125 коня | дизел |
| Alfa Romeo 145 (930) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 155 коня | бензин |
