спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692782 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 43 mm |
| тегло | 2,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 43 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692783 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521181
|
|
ATE 27130001813
|
|
BENDIX 692782B
|
|
BOSCH 0986473523
|
|
Brake ENGINEERING CA1510
|
|
Brake ENGINEERING CA2328
|
|
BREMBO F85122
|
|
DELPHI LC7431
|
|
KAWE 342440
|
|
LPR PF20463
|
|
NK 2147155
|
|
QUINTON HAZELL QBS4393
|
|
sbs 13012147155
|
|
TEXTAR 38097700
|
|
TRISCAN 8170342440
|
|
TRW BHN140
|
|
TRW BHT117
|
|
TRW BHT117E
|
|
TRW BHT123
244.23 €
-20%
195.38 €
|
|
TRW BHT123E
|
|
UBD 52874
|
|
AUDI 4D0615423
|
|
AUDI 4D0615423B
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
