спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692783 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 43 mm |
| тегло | 2,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 43 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692782 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521182
|
|
ATE 27130001823
|
|
BENDIX 692783B
|
|
BOSCH 0986474523
|
|
Brake ENGINEERING CA1510R
|
|
Brake ENGINEERING CA2328R
|
|
BREMBO F85123
|
|
DELPHI LC7432
|
|
KAWE 342441
|
|
LPR PF20464
|
|
NK 2147156
|
|
QUINTON HAZELL QBS4394
|
|
sbs 13012147156
|
|
TEXTAR 38097800
|
|
TRISCAN 8170342441
|
|
TRW BHT118
|
|
TRW BHT118E
|
|
TRW BHT124
244.23 €
-20%
195.38 €
|
|
TRW BHT124E
159.52 €
-20%
127.62 €
|
|
UBD 52875
|
|
AUDI 4D0615424
|
|
AUDI 4D0615424B
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
