спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692795 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692794 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421582
141.51 €
-20%
113.21 €
|
|
ATE 11357185172
|
|
ATE 24357185175
|
|
BENDIX 692795B
|
|
BOSCH 0986474270
|
|
BOSCH 098647B270
|
|
Brake ENGINEERING CA1535R
|
|
BREMBO F85135
|
|
DELPHI LC7321
|
|
FTE RS571418A0
|
|
HP (ZEBRA) BC50148
|
|
JURID 692795J
|
|
KAWE 342489
|
|
LPR PF11378
|
|
NK 214786
|
|
QUINTON HAZELL QBS4366
|
|
sbs 1301214786
|
|
TEXTAR 38027900
|
|
TEXTAR 38233100
|
|
TRISCAN 8170342489
|
|
TRW BHX185
|
|
TRW BHX185E
|
|
UBD 54013
|
|
AUDI 8D0615124A
|
|
VAG 8D0615124A
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
