спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692819 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57,2 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | NISSIN |
| мярка на резбата 1 | M10X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692818 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 728802
|
|
BENDIX 692819B
|
|
BOSCH 0986474382
|
|
Brake ENGINEERING CA1213R
|
|
BREMBO F28015
|
|
DELPHI LC4426
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3224002
134.9 €
-20%
107.92 €
|
|
KAWE 341201
|
|
LPR PF10788
|
|
NIPPARTS J3224002
191.17 €
-20%
152.94 €
|
|
NK 212662
|
|
QUINTON HAZELL QBS1832
|
|
sbs 1301212662
|
|
TEXTAR 38199100
|
|
TRISCAN 8170341201
|
|
TRW BCX700
|
|
TRW BHX299
|
|
TRW BHX299E
|
|
UBD 52309
|
|
HONDA 45018SH3N32
|
|
HONDA 45018SK7003
|
|
HONDA 45210SD4023
|
|
HONDA 45210SD4033
|
|
HONDA 45210SD4670
|
|
HONDA 45210SD4671
|
|
HONDA 45210SD4672
|
|
HONDA 45210SD4673
|
|
HONDA 45210SD4674
|
|
HONDA 45210SD4675
|
|
HONDA 45210SD4E01
|
|
HONDA 45210SD4E02
|
|
HONDA 45210SD4E03
|
|
HONDA 45210SE0G11
|
|
HONDA 45210SE0G12
|
|
HONDA 45210SG0G11
|
|
HONDA 45210SG0G12
|
|
HONDA 45210SG0G13
|
|
HONDA 45210SH3N32
|
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 88 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 103 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 122 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 122 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 137 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 150 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 169 коня | бензин |
| Honda LEGEND I купе (KA3) | 169 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 137 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 140 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 103 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 130 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 130 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 173 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 114 коня | бензин |
