спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692835 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | AKEBONO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692836 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 727952
|
|
ATE 24357117385
|
|
BENDIX 692835B
|
|
BOSCH 098647B046
|
|
BOSCH 0986474046
|
|
BOSCH 986474046
|
|
Brake ENGINEERING CA542R
|
|
BREMBO F54019
|
|
DELPHI LC3541
|
|
FTE RX579844A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225012
|
|
KAWE 341327
|
|
LPR PF10844
|
|
NIPPARTS J3225012
132.46 €
-20%
105.97 €
|
|
NK 2130152
|
|
QUINTON HAZELL QBS2842
|
|
sbs 13012130152
|
|
TEXTAR 38118400
|
|
TRISCAN 8170341327
|
|
TRW BHX193E
|
|
UBD 52451
|
|
HYUNDAI MB534323
|
|
MITSUBISHI MB500771
|
|
MITSUBISHI MB534319
|
|
MITSUBISHI MB534323
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 69 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 69 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 69 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 87 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 69 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 103 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER I | 85 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER I | 95 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER I | 141 коня | бензин |
