спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692836 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | AKEBONO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692835 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 727941
|
|
APEC braking LCA448
|
|
ATE 24357117375
|
|
BENDIX 692836B
|
|
BOSCH 0986473048
|
|
BOSCH 098647A048
|
|
BOSCH 0986473048
|
|
BOSCH 0986474048
|
|
BOSCH 986473048
|
|
BOSCH 986474048
|
|
Brake ENGINEERING CA1184
|
|
Brake ENGINEERING CA985
|
|
BREMBO F54020
|
|
DELPHI LC3538
|
|
FTE RX579845A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215013
|
|
KAWE 341328
|
|
LPR PF12339
|
|
NIPPARTS J3215013
146.4 €
-20%
117.12 €
|
|
NK 2130163
|
|
QUINTON HAZELL QBS2849
|
|
sbs 13012130163
|
|
TEXTAR 38118500
|
|
TRISCAN 8170341328
|
|
TRW BHX194E
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
UBD 52454
|
|
HYUNDAI MB534320
|
|
MITSUBISHI MB500772
|
|
MITSUBISHI MB534320
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 69 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 69 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 69 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 кутия (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) | 87 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 69 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 113 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 103 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER I | 85 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER I | 95 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER I | 141 коня | бензин |
