спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694026 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| контролен знак за преглед | 101 |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01299 |
| диаметър | 36 mm |
| ширина | 125,6 mm |
| тегло | 2,85 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 36 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BREMBO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694025 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046049572
|
|
ATE 27130011043
|
|
BENDIX 694026B
|
|
BREMBO F68059
|
|
DELPHI LP821
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
KAWE 342491
|
|
KAWE 34500
|
|
LPR PF20470
|
|
NK 2139102
|
|
QUINTON HAZELL QBS3478
|
|
sbs 13012139102
|
|
sbs 1501223926
|
|
TRISCAN 8170342491
|
|
TRW BHR163E
|
|
UBD 52417
|
|
RENAULT 7701203124
|
|
RENAULT 7701203124
|
|
RENAULT 7701203125
|
| Renault 21 седан (L48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 175 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 65 коня | дизел |
| Renault 21 (B48_) | 88 коня | дизел |
| Renault 21 седан (L48_) | 88 коня | дизел |
| Renault 21 (B48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 108 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 88 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 69 коня | дизел |
| Renault 21 седан (L48_) | 162 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 162 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 65 коня | дизел |
| Renault 21 седан (L48_) | 69 коня | дизел |
| Renault 21 седан (L48_) | 72 коня | дизел |
| Renault 21 (B48_) | 72 коня | дизел |
| Renault 21 (B48_) | 69 коня | дизел |
| Renault 21 седан (L48_) | 120 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 175 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 117 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 68 коня | дизел |
