спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694121 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 60 mm |
| тегло | 4,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър 1 | 60 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694122 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421661
|
|
APEC braking LCA211
|
|
ATE 11960198092
|
|
ATE 24360117135
|
|
BENDIX 694121B
|
|
BOSCH 0986473262
|
|
BOSCH 098647A262
|
|
BOSCH 986473262
|
|
Brake ENGINEERING CA1649
|
|
Brake ENGINEERING CA568R
|
|
BREMBO F06074
|
|
DELPHI LC7042
|
|
FTE RX601314A0
|
|
JURID 694121J
|
|
KAWE 342538
|
|
LPR PF11405
|
|
NK 2115183
|
|
QUINTON HAZELL QBS1285
|
|
sbs 13012115183
|
|
TEXTAR 38083300
|
|
TRISCAN 8170342538
|
|
TRW BHS696E
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
UBD 54542
|
|
BMW 34111163303
|
|
BMW 34111163643
|
|
BMW 34111166231
|
|
BMW 34116752425
|
|
BMW 34116768429
|
|
BMW 34111163303
|
|
BMW 34111163643
|
|
BMW 34111166231
|
|
BMW 34116752425
|
|
BMW 34116768429
|
|
BMW 34116773131
|
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 235 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
