спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694122 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 60 mm |
| тегло | 4,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър 1 | 60 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694121 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421662
|
|
APEC braking RCA211
|
|
ATE 11960198102
|
|
ATE 24360117145
|
|
BENDIX 694122B
|
|
BOSCH 0986474262
|
|
BOSCH 098647B262
|
|
BOSCH 986474262
|
|
Brake ENGINEERING CA1649R
|
|
Brake ENGINEERING CA568R
|
|
BREMBO F06075
|
|
DELPHI LC7043
|
|
FTE RX601414A0
|
|
JURID 694122J
|
|
KAWE 342539
|
|
LPR PF11406
|
|
NK 2115184
|
|
QUINTON HAZELL QBS1286
|
|
sbs 13012115184
|
|
TEXTAR 38084200
|
|
TRISCAN 8170342539
|
|
TRW BHS697E
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
UBD 54543
|
|
BMW 34111163304
|
|
BMW 34111163644
|
|
BMW 34111166232
|
|
BMW 34116752426
|
|
BMW 34116768430
|
|
BMW 34111163304
|
|
BMW 34111163644
|
|
BMW 34111166232
|
|
BMW 34116752426
|
|
BMW 34116768430
|
|
BMW 34116773132
|
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 235 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
