спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694131 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694132 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421851
|
|
ATE 11940199772
|
|
ATE 24340199775
|
|
BENDIX 694131B
|
|
BOSCH 0986473367
|
|
Brake ENGINEERING CA1060R
|
|
Brake ENGINEERING CA1735
|
|
BREMBO F06094
|
|
DELPHI LC7048
|
|
KAWE 342710
|
|
LPR PF20547
|
|
NK 2115175
|
|
QUINTON HAZELL QBS1281
|
|
sbs 13012115175
|
|
TEXTAR 38137000
|
|
TRISCAN 8170342710
|
|
TRW BHN587E
|
|
UBD 54550
|
|
BMW 34211163321
|
|
BMW 34211164579
|
|
BMW 34211163321
|
|
BMW 34211164579
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
