спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694134 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| брой цилиндри | 4 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| диаметър 2 | 44 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BREMBO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694133 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421792
|
|
BENDIX 694134B
|
|
BOSCH 0986474371
|
|
BOSCH 0986474371
|
|
Brake ENGINEERING CA1785R
|
|
Brake ENGINEERING CA568R
|
|
BREMBO F06109
|
|
DELPHI LC7047
|
|
KAWE 342725
|
|
TRISCAN 8170342725
|
|
TRW BHS731
|
|
UBD 54549
|
|
BMW 34111161692
|
|
BMW 34111163578
|
|
BMW 34111161692
|
|
BMW 34111163758
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
