спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694184 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694183 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 720402
|
|
ATE 11957198022
|
|
ATE 24357198025
|
|
BENDIX 694184B
|
|
BOSCH 0986474116
|
|
BOSCH 098647B116
|
|
Brake ENGINEERING CA1800R
|
|
Brake ENGINEERING CA535
|
|
BREMBO F83153
|
|
DELPHI LC7223
|
|
FTE RX579886A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3222022
137.16 €
-20%
109.73 €
|
|
KAWE 342755
|
|
LPR PF11538
|
|
NIPPARTS J3222022
155.52 €
-20%
124.41 €
|
|
NK 2145172
|
|
QUINTON HAZELL QBS4114
|
|
sbs 13012145172
|
|
TEXTAR 38151700
|
|
TRISCAN 8170342755
|
|
TRW BHX225
|
|
TRW BHX225E
|
|
UBD 54605
|
|
TOYOTA 4773009010
|
|
TOYOTA 4773009011
|
|
TOYOTA 4773009010
|
|
TOYOTA 4773009011
|
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | дизел |
