спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694192 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 42 mm |
| тегло | 2,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 42 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694191 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 422032
|
|
APEC braking RCA286
|
|
ATE 11942199262
|
|
BENDIX 694192B
|
|
BOSCH 0986474160
|
|
BOSCH 098647B160
|
|
BOSCH 0986474160
|
|
Brake ENGINEERING CA2204R
|
|
BREMBO F06117
|
|
DELPHI LC7446
|
|
FTE RX429812A0
|
|
JURID 694192J
|
|
KAWE 343011
|
|
NK 211568
|
|
sbs 1301211568
|
|
TEXTAR 38131000
|
|
TRISCAN 8170343011
|
|
TRW BHS835E
|
|
UBD 54753
|
|
BMW 34216750162
|
|
BMW 34216765884
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
