спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694267 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694268 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 421841
|
|
ATE 11938199592
|
|
ATE 24338199595
|
|
BENDIX 694267B
|
|
BOSCH 0986473135
|
|
BOSCH 098647A135
|
|
Brake ENGINEERING CA1732
|
|
Brake ENGINEERING CA525
|
|
BREMBO F06088
|
|
DELPHI LC7022
|
|
FTE RX389879A0
|
|
KAWE 342704
|
|
LPR PF20541
|
|
NK 211577
|
|
QUINTON HAZELL QBS1279
|
|
sbs 1301211577
|
|
TEXTAR 38093600
|
|
TRISCAN 8170342704
|
|
TRW BHN323E
|
|
UBD 54538
|
|
BMW 34211162939
|
| BMW 3 кабриолет (E36) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 170 коня | бензин |
