спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694327 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694328 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 422761
|
|
APEC braking LCA258
|
|
ATE 11354185312
|
|
BENDIX 694327B
|
|
BOSCH 0986473275
|
|
BOSCH 098647A275
|
|
Brake ENGINEERING CA2004
|
|
BREMBO F24106
|
|
DELPHI LC7363
|
|
DELPHI LC7364
|
|
FTE RS541322A0
|
|
FTE RS541422A0
|
|
FTE RX541322A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3213031
122.66 €
-20%
98.13 €
|
|
JURID 694327J
|
|
KAWE 343134
|
|
MAPCO 4768
|
|
NK 2125147
|
|
sbs 13012125147
|
|
TEXTAR 38066200
|
|
TRISCAN 8170343134
|
|
TRW BHW629E
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
UBD 54712
|
|
FORD 1126292
|
|
FORD 1124881
|
|
FORD 1126292
|
|
FORD 1478500
|
|
FORD RMYS6J2B302CA
|
|
FORD YS612L232CA
|
|
FORD YS6J2B302CA
|
|
MAZDA DDY23371X
|
|
MAZDA DDY23371X
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford PUMA (EC_) | 125 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford PUMA (EC_) | 160 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 103 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 75 коня | дизел |
| Ford PUMA (EC_) | 103 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 69 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 100 коня | бензин |
| Ford FUSION (JU_) | 80 коня | бензин |
| Ford FUSION (JU_) | 100 коня | бензин |
| Ford FUSION (JU_) | 68 коня | дизел |
| Ford STREET KA (RL2) | 95 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 95 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 70 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 90 коня | дизел |
| Ford FUSION (JU_) | 90 коня | дизел |
| Ford FUSION (JU_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA V Van | 69 коня | бензин |
| Ford FIESTA V Van | 68 коня | дизел |
| Ford FUSION (JU_) | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
