спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694378 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 60 mm |
| тегло | 3,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър 1 | 60 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694379 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 629481
|
|
APEC braking LCA326
|
|
ATE 24360117117
|
|
BENDIX 694378B
|
|
BOSCH 0986135003
|
|
Brake ENGINEERING CA2721
|
|
BREMBO F61214
|
|
FTE RX609821A0
|
|
JURID 694378J
|
|
KAWE 343660
|
|
LPR PF12709
|
|
MAPCO 4328
|
|
NK 2119107
|
|
sbs 13012119107
|
|
TEXTAR 38085900
|
|
TRISCAN 8170343660
|
|
TRW BHS1148E
|
|
TRW BHS265
|
|
TRW BHS265E
|
|
CITROEN 4401C6
|
|
FIAT 9949538
|
|
LANCIA 9949538
|
|
PEUGEOT 4401C6
|
|
PEUGEOT 4401C6
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 138 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 128 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 158 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 128 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 136 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 109 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 128 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 136 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 128 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 107 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 140 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 140 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 120 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 94 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 120 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 120 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 136 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 120 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 109 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 109 коня | дизел |
