спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694425 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 41 mm |
| тегло | 2,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694426 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9199259
|
|
VAUXHALL 93174805
|
|
VOLVO 8252907
|
|
A.B.S. 520451
|
|
APEC braking LCA155
|
|
APEC braking LCA244
|
|
ATE 24341417075
|
|
BENDIX 694425B
|
|
BOSCH 0986473471
|
|
Brake ENGINEERING CA2343
|
|
Brake ENGINEERING CA2344
|
|
BREMBO F59148
|
|
BREMBO F59149
|
|
FTE RX419805A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3211052
140.22 €
-20%
112.18 €
|
|
HP (ZEBRA) BC52196
|
|
JURID 694425J
|
|
KAWE 343284
|
|
KAWE 343286
|
|
MAPCO 4138
|
|
NK 2136221
|
|
NK 2136229
|
|
QUINTON HAZELL QBS3261
|
|
sbs 13012136221
|
|
sbs 13012136229
|
|
TEXTAR 38052400
|
|
TEXTAR 38096700
|
|
TRISCAN 8170343284
|
|
TRISCAN 8170343286
|
|
TRW BHS267
|
|
TRW BHS267E
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
TRW BHT264
134.98 €
-20%
107.98 €
|
|
TRW BHT264E
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
TRW BHT265
134.98 €
-20%
107.98 €
|
|
TRW BHT265E
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
UBD 54686
|
|
UBD 54892
|
|
NISSAN 4400100QAC
|
|
NISSAN 7701050915
|
|
OPEL 4414027
|
|
OPEL 4414623
|
|
OPEL 9199259
|
|
RENAULT 7701050915
|
|
RENAULT 7711135669
|
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 101 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 101 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 101 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 101 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 120 коня | бензин |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 101 коня | дизел |
