спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694437 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,35 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694438 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 8253651
|
|
A.B.S. 520131
|
|
APEC braking LCA117
|
|
ATE 24334417077
|
|
BENDIX 694437B
|
|
BOSCH 0986473083
|
|
Brake ENGINEERING CA2052
|
|
BREMBO F68070
|
|
DELPHI LC7529
|
|
FTE RS349811A0
|
|
FTE RX349811A0
|
|
HP (ZEBRA) BC50442
|
|
JURID 694437J
|
|
KAWE 343068
|
|
NK 2139107
|
|
QUINTON HAZELL QBS3485
|
|
sbs 13012139107
|
|
TEXTAR 38002100
|
|
TEXTAR 38035500
|
|
TRISCAN 8170343068
|
|
TRW BHQ155
174.35 €
-20%
139.48 €
|
|
TRW BHQ155E
134.47 €
-20%
107.58 €
|
|
UBD 54984
|
|
RENAULT 7701206344
|
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 107 коня | бензин |
