спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694467 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694468 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 721321
349.45 €
-20%
279.56 €
|
|
APEC braking LCA199
|
|
ATE 11938770212
|
|
BENDIX 694467B
|
|
Brake ENGINEERING CA2222
|
|
BREMBO F56116
|
|
FTE RS381306A0
|
|
FTE RX381306A0
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3211049
136.94 €
-20%
109.56 €
|
|
HP (ZEBRA) BC51769
|
|
JURID 694467J
|
|
KAWE 343306
|
|
NIPPARTS J3211045
262.99 €
-20%
210.39 €
|
|
NK 2122155
|
|
QUINTON HAZELL QBS3027
|
|
sbs 13012122155
|
|
TEXTAR 38005200
|
|
TEXTAR 38041200
|
|
TRISCAN 8170343306
|
|
TRW BHN906E
|
|
UBD 56120
|
|
NISSAN 44011AV700
|
|
NISSAN 44011BA00A
|
|
NISSAN 44011BA00B
|
| Nissan PRIMERA (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 116 коня | дизел |
