спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694480 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | MANDO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694479 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 694480B
|
|
NK 213434
|
|
sbs 1301213434
|
|
TEXTAR 38136300
|
|
HYUNDAI 383113AA00
|
|
HYUNDAI 383113AA00
|
|
HYUNDAI 582303A200
|
|
KIA 583113AA00
|
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
