спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694493 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 42 mm |
| тегло | 1,75 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 42 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694494 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 8251312
|
|
VOLVO 8601560
|
|
VOLVO 8603446
|
|
A.B.S. 422741
|
|
APEC braking LCA157
|
|
ATE 11942199792
|
|
ATE 24342199795
|
|
BENDIX 694493B
|
|
BOSCH 0986474113
|
|
BREMBO F86068
|
|
FTE RX429809A0
|
|
JURID 694493J
|
|
NK 214841
|
|
QUINTON HAZELL QBS4581
|
|
sbs 1301214841
|
|
TEXTAR 38097500
|
|
TRW BHS808E
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
UBD 54620
|
| Volvo S80 I (TS, XY) | 204 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 226 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 163 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 170 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 140 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 250 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 180 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 180 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 196 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 131 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 180 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 131 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 163 коня | дизел |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 209 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 130 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 260 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 260 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 163 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 210 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 185 коня | дизел |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 185 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 185 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 126 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 126 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
