спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694499 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | MANDO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694500 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 729311
154.8 €
-20%
123.84 €
|
|
APEC braking LCA122
|
|
BENDIX 694499B
|
|
BOSCH 0986474083
|
|
BREMBO F30018
|
|
DELPHI LC7114
|
|
JURID 694499J
|
|
NK 213415
|
|
sbs 1301213415
|
|
TEXTAR 38090500
|
|
UBD 54240
|
|
HYUNDAI 582102F200
|
|
HYUNDAI 5831029A10
|
|
HYUNDAI 5831029A20
|
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai COUPE (RD) | 135 коня | бензин |
