спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694503 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694504 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking LCA328
|
|
ATE 24334417235
|
|
BENDIX 694503B
|
|
BREMBO F56124
|
|
FTE RX349831A0
|
|
JURID 694503J
|
|
NK 2122147
|
|
sbs 13012122147
|
|
TEXTAR 38090900
|
|
TRW BHN810
|
|
TRW BHQ265E
176.4 €
-20%
141.12 €
|
|
UBD 54912
|
|
NISSAN 44011BM500
|
|
NISSAN 44011BM500
|
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 110 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 110 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 116 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 82 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 116 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II (N16) | 82 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 112 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 136 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 112 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 136 коня | дизел |
