спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694520 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694519 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking RCA426
|
|
ATE 24334417127
|
|
BENDIX 694520B
|
|
BOSCH 0986473180
|
|
BREMBO F85197
|
|
FTE RX349804A0
|
|
JURID 694520J
|
|
NK 2147272
|
|
sbs 13012147272
|
|
TEXTAR 38001400
|
|
TEXTAR 38034800
|
|
TRW BHQ135
118.11 €
-20%
94.49 €
|
|
TRW BHQ135E
|
|
TRW BHQ137E
|
|
SEAT 6N0615424A
|
|
SEAT 6N0615424B
|
|
SEAT 6N0615424A
|
|
SEAT 6N0615424B
|
|
VW 6N0615424A
|
|
VW 6N0615424B
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 100 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 101 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 101 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 156 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 156 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 101 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 100 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 105 коня | бензин |
