спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694522 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694521 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking RCA305
|
|
ATE 24334417107
|
|
BENDIX 694522B
|
|
BOSCH 0986134286
|
|
BREMBO F85217
|
|
FTE RX349810A0
|
|
JURID 694522J
|
|
NK 2147296
|
|
sbs 13012147296
|
|
TEXTAR 38002000
|
|
TEXTAR 38035400
|
|
TRW BHQ144
114.53 €
-20%
91.62 €
|
|
TRW BHQ144E
135.26 €
-20%
108.2 €
|
|
TRW BHQ241E
|
|
UBD 54953
|
|
AUDI 6Q0615424A
|
|
SEAT 6Q0615424A
|
|
VW 6Q0615424A
|
|
VW 6Q0615424A
|
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (9N_) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (9N_) | 75 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 100 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 100 коня | дизел |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 131 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (9N_) | 101 коня | бензин |
| Audi A2 (8Z0) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 86 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 64 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 131 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 100 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 64 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 100 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO седан (9A4) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO седан (9A4) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 130 коня | дизел |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (9N_) | 70 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 115 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 70 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (9N_) | 80 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 105 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 70 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 86 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 105 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 105 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 116 коня | бензин |
