спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694543 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694544 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24354117977
|
|
BENDIX 694543B
|
|
BOSCH 0986134329
|
|
BREMBO F85214
|
|
JURID 694543J
|
|
NK 2147313
|
|
sbs 13012147313
|
|
TEXTAR 38076300
|
|
TRW BHW301
|
|
TRW BHW301E
|
|
SEAT 6Q0615123
|
|
SKODA 6Q0615123
|
|
VW 6Q0615123
|
| Skoda ROOMSTER (5J) | 101 коня | дизел |
| Skoda FABIA Combi (6Y5) | 116 коня | бензин |
| Skoda FABIA (6Y2) | 116 коня | бензин |
| Skoda FABIA седан (6Y3) | 116 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 131 коня | дизел |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 64 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 131 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 100 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 64 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 100 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 75 коня | дизел |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 150 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 160 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 115 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 70 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 80 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 64 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 86 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 105 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 70 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 80 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 105 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6L2) | 70 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 86 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 105 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 116 коня | бензин |
| Skoda FABIA | 105 коня | дизел |
| Skoda FABIA Combi | 105 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | 70 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | 86 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | 80 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | 70 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 70 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 86 коня | бензин |
