спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694558 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,75 kg |
| брой цилиндри | 2 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694557 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 721292
|
|
APEC braking RCA307
|
|
ATE 24354118245
|
|
BENDIX 694558B
|
|
BOSCH 0986474420
|
|
Brake ENGINEERING CA2220R
|
|
BREMBO F56119
|
|
FTE RX549888A0
|
|
JURID 694558J
|
|
NK 2122144
|
|
QUINTON HAZELL QBS3030
|
|
QUINTON HAZELL RXF5276
|
|
sbs 13012122144
|
|
TEXTAR 38076000
|
|
TRW BHW902
|
|
TRW BHW902E
|
|
TRW BHW904
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
TRW BHW904E
|
|
UBD 54977
|
|
NISSAN 41001AX601
|
|
NISSAN 41001AX601
|
|
NISSAN 41001AX60A
|
| Nissan NOTE (E11) | 90 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 80 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 88 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 82 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | бензин |
| Nissan MICRA C+C (K12) | 88 коня | бензин |
| Nissan MICRA C+C (K12) | 110 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 110 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 88 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 110 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 68 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 86 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 68 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 86 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 103 коня | дизел |
