спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694567 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694568 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 8253296
|
|
A.B.S. 528881
|
|
APEC braking LCA408
|
|
ATE 24334717037
|
|
BENDIX 694567B
|
|
BOSCH 0986473448
|
|
Brake ENGINEERING CA2599
|
|
BREMBO F68104
|
|
FTE RX349815A0
|
|
JURID 694567J
|
|
LPR PF20989
|
|
TEXTAR 38128300
|
|
TRW BHQ243
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
TRW BHQ244
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
TRW BHQ244E
|
|
UBD 56156
|
|
RENAULT 7701208361
|
|
RENAULT 7701208361
|
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 75 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 88 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 103 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 103 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 103 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 75 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 88 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 112 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 68 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 86 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 98 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 106 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 78 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 65 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 112 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 98 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 86 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 106 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 103 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 139 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 101 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 101 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 103 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 101 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 112 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 106 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 64 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 78 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 75 коня | Бензин/Етанол |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 75 коня | Бензин/Етанол |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 75 коня | Бензин/Етанол |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 128 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 128 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 82 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 75 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 88 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 88 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 98 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 75 коня | Бензин/Етанол |
