спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694609 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 41 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694610 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93174805
|
|
A.B.S. 520451
|
|
ATE 24341417075
|
|
BENDIX 694609B
|
|
BOSCH 0986135016
|
|
BREMBO F59150
|
|
FTE RX419823A0
|
|
JURID 694609J
|
|
NK 2136221
|
|
NK 2136229
|
|
sbs 13012136221
|
|
sbs 13012136229
|
|
TEXTAR 38096700
|
|
TRW BHT264
134.98 €
-20%
107.98 €
|
|
TRW BHT264E
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
TRW BHT265
134.98 €
-20%
107.98 €
|
|
TRW BHT265E
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
UBD 54892
|
|
OPEL 4414623
|
|
OPEL 93174805
|
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 82 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 82 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 101 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 82 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 101 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 120 коня | бензин |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 120 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 82 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 101 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 90 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 146 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 90 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 146 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 90 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 146 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 90 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 146 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 117 коня | бензин |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 117 коня | бензин |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 90 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 146 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 117 коня | бензин |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 117 коня | бензин |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 90 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 117 коня | бензин |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 146 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 120 коня | бензин |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 101 коня | дизел |
