спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694642 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694641 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1694200683
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200683
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201483
|
|
ATE 24357117507
|
|
BENDIX 694642B
|
|
BOSCH 0986135264
|
|
BREMBO F50255
|
|
JURID 694642J
|
|
NK 2133224
|
|
sbs 13012133224
|
|
TEXTAR 38169800
|
|
TRW BHX431
82.38 €
-20%
65.9 €
|
|
TRW BHX431E
79.76 €
-20%
63.81 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 82 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
