спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694643 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694644 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1694200183
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200183
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200983
|
|
ATE 24357117477
|
|
BENDIX 694643B
|
|
BOSCH 0986134310
|
|
BREMBO F50256
|
|
JURID 694643J
|
|
NK 2133225
|
|
sbs 13012133225
|
|
TEXTAR 38180000
|
|
TRW BHX428
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
TRW BHX428E
92.03 €
-20%
73.63 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
