спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694649 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694650 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0014209483
|
|
MERCEDES-BENZ 0034202183
|
|
MERCEDES-BENZ 14209483
|
|
MERCEDES-BENZ 34202183
|
|
A.B.S. 521611
|
|
APEC braking LCA392
|
|
ATE 24357117397
|
|
BENDIX 694649B
|
|
BOSCH 0986473220
|
|
Brake ENGINEERING CA2369
|
|
BREMBO F50202
|
|
FTE RX579867A0
|
|
JURID 694649J
|
|
LPR PF12679
|
|
NK 2133203
|
|
sbs 13012133203
|
|
TEXTAR 38133700
|
|
TRW BHW413
|
|
TRW BHW413E
|
|
TRW BHX434
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
TRW BHX434E
93.57 €
-20%
74.85 €
|
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 129 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 116 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 143 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 129 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 143 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 116 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 143 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 129 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 102 коня | дизел |
| Mercedes CLK (C209) | 163 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 143 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 143 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 143 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes SLK (R171) | 163 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 122 коня | бензин |
| Mercedes CLC-CLASS (CL203) | 143 коня | бензин |
| Mercedes CLC-CLASS (CL203) | 122 коня | дизел |
| Mercedes CLC-CLASS (CL203) | 150 коня | дизел |
| Mercedes SLK (R171) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 136 коня | дизел |
| Mercedes CLK (C209) | 136 коня | дизел |
