спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694729 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 41 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694730 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 694729B
|
|
BOSCH 0986134036
|
|
Brake ENGINEERING CA2856
|
|
BREMBO F85238
|
|
JURID 694729J
|
|
NK 2147283
|
|
sbs 13012147283
|
|
TEXTAR 38192200
|
|
TRW BHS1024
145.72 €
-20%
116.57 €
|
|
TRW BHS1024E
|
|
TRW BHS326
|
|
TRW BHS326E
|
|
TRW BHS938E
|
|
AUDI 1K0615423B
|
|
AUDI 1K0615423K
|
|
SKODA 1K0615423B
|
|
SKODA 1K0615423K
|
|
VW 1K0615423B
|
|
VW 1K0615423K
|
| Audi TT (8J3) | 211 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 211 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 140 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3T4) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 200 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 200 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 250 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Audi TT Roadster (8J9) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 265 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Audi TT (8J3) | 272 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 272 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 265 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 256 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3T4) | 160 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3T4) | 260 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 170 коня | дизел |
| Audi TT Roadster (8J9) | 170 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3T4) | 170 коня | дизел |
| Audi TT (8J3) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 265 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 160 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 160 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 260 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 160 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 260 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 256 коня | бензин |
