спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694741 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,9 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694742 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0014209683
|
|
MERCEDES-BENZ 0034202383
|
|
MERCEDES-BENZ 14209683
|
|
MERCEDES-BENZ 34202383
|
|
A.B.S. 420901
|
|
APEC braking LCA355
|
|
ATE 24357117217
|
|
BENDIX 694741B
|
|
BOSCH 0986473490
|
|
Brake ENGINEERING CA2723
|
|
BREMBO F50208
|
|
FTE RS579815A0
|
|
JURID 694741J
|
|
LPR PF12675
|
|
NK 2133205
|
|
QUINTON HAZELL QBS2775
|
|
QUINTON HAZELL RXF5301
|
|
sbs 13012133205
|
|
TEXTAR 38029200
|
|
TEXTAR 38144400
|
|
TRW BHX232
104.3 €
-20%
83.44 €
|
| Mercedes C-CLASS (W203) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 218 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 218 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 170 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 218 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 170 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 218 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 170 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 163 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 170 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 218 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 204 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 231 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R171) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 204 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 184 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 184 коня | бензин |
| Mercedes CLC-CLASS (CL203) | 204 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R171) | 231 коня | бензин |
