спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694767 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,3 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694768 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 621431
|
|
APEC braking LCA379
|
|
BENDIX 694767B
|
|
BOSCH 0986134044090
|
|
BOSCH 986134044
|
|
Brake ENGINEERING CA2843
|
|
BREMBO F68110
|
|
FTE RX349817A0
|
|
FTE RX349817AO
|
|
JURID 694767J
|
|
TEXTAR 38128500
|
|
TRW BHQ247
121.18 €
-20%
96.94 €
|
|
TRW BHQ247E
110.44 €
-20%
88.35 €
|
|
RENAULT 7701208256
|
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
