спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694770 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,75 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694769 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 93191691
|
|
VAUXHALL 93191691
|
|
ATE 24354118387
|
|
BENDIX 694770B
|
|
BOSCH 0204902031
|
|
BOSCH 0204902031
|
|
BREMBO F59185
|
|
FTE RS549894A0
|
|
QUINTON HAZELL QBS7606
|
|
QUINTON HAZELL RXF5436
|
|
TEXTAR 38025100
|
|
TEXTAR 38212100
|
|
TRW BHW958E
99.19 €
-20%
79.35 €
|
|
FIAT 77363925
|
|
FIAT 77364396
|
|
OPEL 542543
|
|
OPEL 93191691
|
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
