спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694780 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3,29 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| за спирачни дискове с диаметър | 280 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 294 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694779 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking RCA124
|
|
BENDIX 694780B
|
|
BOSCH 0986135325
|
|
Brake ENGINEERING CA2728R
|
|
BREMBO F06167
|
|
JURID 694780J
|
|
TEXTAR 38204400
|
|
TRW BHW908
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
TRW BHW908E
|
|
MINI 34116776920
|
|
MINI 34116778336
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
