спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694781 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,71 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694782 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 93192956
|
|
ATE 24354118217
|
|
BENDIX 694781B
|
|
BOSCH 0986134332
|
|
Brake ENGINEERING CA2729
|
|
BREMBO F59182
|
|
FTE RX5498175A0
|
|
JURID 694781J
|
|
NK 215243
|
|
sbs 1301215243
|
|
TEXTAR 38143800
|
|
TRW BHW707
|
|
TRW BHW802
|
|
TRW BHW802E
|
|
OPEL 4708243
|
|
SUZUKI 5512062J00
|
|
SUZUKI 5512062J10
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
